V minulém měsíci se na naší škole konalo Okresní kolo ve sportovní gymnastice. I my jsme zde měli své zastoupení v nejvyšší středoškolské kategorii hochů a dívek. Družstvo hochů obsadilo 1. místo v soutěži družstev a stejná příčka patřila dívkám. V soutěži jednotlivců obsadil 1. místo Teodor Kozelský, 2. místo Viktor Kerzl a 3. místo Štěpán Pekara. V kategorii dívek obsadila 2. místo Eva Petrušková a 3. místo Marie Mazurová.

O týden později jsme pořádali Krajské kolo, kde se sešli nejúspěšnější školní gymnastické týmy z celého Moravskoslezského kraje. Bohužel nemoc zcela ochromila účast našich chlapců, a tak naši školu reprezentovaly pouze dívky v kategorii středních škol, kde nakonec obsadily 2. místo ve složení Eva Petrušková, Marie Mazurová, Adriana Strnadlová a Klára Laníková.

Byla radost sledovat po covidové pauze gymnastické snažení od těch nejmenších (1. třída) až po nejstarší středoškolskou kategorii.