Stravování žáků školy je zajištěno ve školní výdejně jídel, která je součástí školy. Obědy jsou dováženy ze Střední školy řemesel ve Frýdku-Místku, přičemž každý strávník si může vybrat ze dvou druhů jídel. Volba druhu jídla a odhlášení obědů je možné po zadání přístupových údajů na adrese www.estrava.cz

Cena obědu pro žáky GPB je od 1. 9. 2022 stanovena na 38 Kč. Stravné se platí vždy na měsíc dopředu výhradně formou inkasní platby. K výdeji jídla si musí strávník zakoupit elektronickou klíčenku (cizí strávníci) nebo školní ISIC kartu (studenti GPB) a vyplnit přihlášku ke stravování. Upozorňujeme, že pokud strávník zapomene klíčenku nebo ISIC kartu doma, nebude mu strava vydána!!!

Z důvodu, že některé banky zajišťují finanční prostředky pro platbu stravného na vašem účtu již PŘED DATEM SPLATNOSTI (tj. 20. den v měsíci) – z naší zkušenosti i o 3 dny dříve, důrazně doporučujeme nastavit povolení k inkasu již od 16. dne v měsíci!!!

Provozní doba výdejny: 12.30 – 14.45 hodin.

Přihlášení/odhlášení obědu je potřeba provést nejpozději do 12:00 hodin předchozího pracovního dne.

V případě dotazů ke stravování, problémů s nefunkčností strávníkova účtu, klíčenky či ISIC karty, se obraťte na podpora@gpbfm.cz.

Logolink OP JAK Logo DofE Logo MSK