Stravování žáků školy je zajištěno ve školní výdejně jídel, která je součástí školy. Obědy jsou dováženy ze Střední školy řemesel ve Frýdku-Místku, přičemž každý strávník si může vybrat ze dvou druhů jídel. Volba druhu jídla a odhlášení obědů je možné po zadání přístupových údajů na adrese www.estrava.cz

Cena oběda pro žáky GPB je od 1. 9. 2019 stanovena na 34 Kč. Stravné se platí vždy na měsíc dopředu výhradně formou inkasní platby. K výdeji jídla si musí strávník zakoupit elektronickou klíčenku nebo školní ISIC kartu a vyplnit přihlášku ke stravování. Upozorňujeme, že pokud strávník zapomene klíčenku nebo ISIC kartu doma, nebude mu strava vydána!!!

Z důvodu, že některé banky zajišťují finanční prostředky pro platbu stravného na vašem účtu již PŘED DATEM SPLATNOSTI (tj. 20. den v měsíci) – z naší zkušenosti i o 3 dny dříve, důrazně doporučujeme nastavit povolení k inkasu již od 16. dne v měsíci!!!

Odhlášku stravy je potřeba provést nejpozději den předem do 12:00 hodin.

V případě dotazů ke stravování, problémů s nefunkčností strávníkova účtu, klíčenky či ISIC karty, se obraťte na podpora@gpbfm.cz.

Logo MSK