Ve čtvrtek 18. března 2021 se konalo, distančně, okresní kolo 62. ročníku Fyzikální olympiády kategorie E a F. Tedy prvního a druhého ročníku naší školy. Naši školu reprezentovali níže uvedení studenti:

Kategorie F: Matyáš Paseka 1.A, Oliver Hill 1.C

Kategorie E: Adriana Bezecná 2.A, Jakub Pavlica 2.A, Veronika Franková 2.B, Kateřina Moháčová 2.B, Klára Nogolová 2.B

 

Řešitelé měli za úkol vyřešit čtyři obtížné fyzikální úlohy v čase čtyř hodin. Všichni naši reprezentanti s jednou výjimkou zvládli soutěž velmi dobře a stali se úspěšnými řešiteli. Adriana Bezecná obsadila skvělé 3. – 4. místo ve své kategorii.

 

Všem našim účastníkům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a vzorné reprezentaci naší školy a přejeme mnoho úspěchů nejen ve fyzice.

 

Za PK fyziky

Michal Aujeský

 

Úspěšní řešitelé Fyzikální olympiády kat. E a F
Logolink OP JAK Logo DofE Logo MSK