Partnerství ve vzdělávání

Gymnázium Petra Bezruče spolupracuje s Masarykovou univerzitou v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání. Cílem projektu Partnerství ve vzdělávání je rozvoj užší spolupráce mezi Masarykovou univerzitou a středními školami v České republice. Projekt vytváří prostor pro vzájemnou diskuzi, péči o nadané studenty a také zkvalitnění poradenství při volbě studia. Bližší informace o projektu najdete na adrese www.muni.cz/partnerstvi


 

Setkání ambasadorů partnerských škol na MU Brno.

V pátek 13. září se v Brně konalo setkání ambasadorů partnerských škol Masarykovy univerzity. Podrobné informace naleznete zde.

 

Účast studentů GPB na Dnech chemie

Čtyři zájemci z řad studentů GPB o studium chemie se zúčastnilo ve dnech 16. - 18.1. 2012 Dnů chemie, akce pořádané Masarykovou univerzitou Brno v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání. Podrobné informace naleznete v reportáži Kamila Sobka.

 

Prezentace MU na naší škole

V pondělí 24.10.2011 proběhla v aule školy prezentace naší partnerské školy. Je to Masarykova univerzita v Brně, která k nám každoročně přijíždí s aktuálními informacemi o studiu, o přijímacím řízení a o studentském životě na škole. I letos byl o prezentaci zájem, protože velká většina studentů se opět chystá ke studiu na této stále populárnější partnerské škole.


Renáta Lasotová, výchovná poradkyně